Доступність посилання

ТОП новини

Місце перебування командирів українських морських піхотинців у Криму далі не відоме – джерела


Українських морських піхотинців-строковиків, яких узяли в полон російські спецпризначенці під час штурму української військової частини у Феодосії, почали відпускати, стало відомо Радіо Свобода з власних джерел.

Проте їхніх командирів не відпустили, їх забрали в невідомому напрямку, повідомляють джерела. Припускають, що їх могли повезти до військкомату Сімферополя, де раніше утримували інших українських полонених.

Виведення українських морських піхотинців із Феодосії було заплановане на завтра, і росіянам про це було відомо, однак вони все одно штурмували українську військову частину, де на той момент перебувала лише частина особового складу.

Українські морські піхотинці були беззбройні – напередодні зброю під тиском росіян опечатали на складах.

Сьогодні о 4-й годині ранку на українську військову частину напали близько 300 бійців російських армійських сил спецпризначення. Російські штурмові групи використовували БТРи та гелікоптери. Морські піхотинці вступили зі спецпризначенцями в рукопашний бій.

Комбата Дмитра Делятицького росіяни вдарили по голові, повалили на землю й далі били. Заступників комбата теж били ногами та автоматами. Решту морських піхотинців силою зв’язали й поклали на землю. У них на очах спалили український прапор.
XS
SM
MD
LG