Доступність посилання

ТОП новини

Угорщина: пропозиція Жириновського про переділ України абсурдна


Пропозиція російського діяча Володимира Жириновського про переділ України – це справжній абсурд, заявив сьогодні представник Міністерства закордонних справ Угорщини.

Керівник відділу преси міністерства Ґабор Калета підтвердив, що лідер ЛДПР звернувся з листом до посольства Угорщини в Москві, в якому запропонував Будапештові приєднати Закарпаття після проведення референдуму в цій області України.

Калета наголосив, що Жириновський не є представником російського уряду. До того ж Угорщина, яка вважає подібну пропозицію абсурдом, не збирається офіційно реагувати на неї, додав речник.

Ця «ідея» ставить під сумнів концепцію територіальної цілісності України, що повністю суперечить позиції офіційного Будапешта. Останнім часом Угорщина неодноразово рішуче виступала із заявами про підтримку народу України в його боротьбі за збереження суверенітету та територіальної цілісності, зауважив Ґабор Калета.

Учора схожим чином на лист Жириновського відгукнулися в Польщі, до посольства якої той надіслав пропозицію забрати чотири західні області України. За повідомленнями, схожий лист він передав і до посольства Румунії, якій колись належала південна частина нинішньої Одеської області.
XS
SM
MD
LG