Доступність посилання

18 Грудень 2017, Київ 10:54

Луганці цікавляться службою в Нацгвардії, але записуються неохоче


Щодня близько сотні дзвінків отримують у полку Національної гвардії в Луганській області – люди цікавляться умовами служби. Про це Радіо Свобода розповів заступник командира полку Національної гвардії МВС в Луганській області Юрій Смирнов. Однак, оформити контракт зголосилося поки що небагато – чотири хлопці.

«Більшість вважає, якщо набір проходить – воювати чи ще щось – на місяць і все. А ми навіть на службу у резерв підписуємо контракт мінімум на три роки. Люди, які дізнаються про зарплату (вона зараз слабенька), контракт на три роки підписувати не хочуть», – сказав Юрій Смирнов.

За його словами, зарплата контрактника без звання і посади – 1850 гривень. Військовий сподівається на підвищення зарплати найближчим часом.

Також Юрій Смирнов зазначив, що не бачить проблем, що у Національну гвардію потрапили члени Самооборони Майдану та інші учасники протестного руху.

«Деякі із Самооборони взагалі не служили в армії, тому їм буде важко. Зрозуміло, що бажання навчатися є – це найголовніше. Ми не маємо виступати один проти одного. Якщо нам, не дай Бог, доведеться боронити Україну, ми повинні всі разом стояти», – підкреслив Юрій Смирнов.

13 березня Верховна рада України своїм рішенням на базі внутрішніх військ створила Національну гвардію. До функцій, якої серед іншого входить брати участь у відсічі збройної агресії проти України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG