Доступність посилання

ТОП новини

Дружина полковника Мамчура: зараз головне, щоб відпустили чоловіка


Полковник Юлій Мамчур з дружиною
Севастополь – Вся Україна спостерігає за долею командира 204-ї бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна полковника Юлія Мамчура. З тих пір, як після штурму 22 березня він зник, ніякої інформації про командира військової частини А-4515 не з’являлося. Дружина полковника Юлія Мамчура Лариса збирається виїхати з Криму після того, як «все закінчиться». Їхня дочка зі внучкою вже давно перебувають за межами півострова. Але якщо полковнику Мамчуру доведеться залишати Крим усією сім’єю, то їм ніде навіть зупинитися

– Найголовніше питання: чи відоме місцеперебування Вашого чоловіка? Чи виходив хтось з Вами на зв’язок за весь цей час?

Ні, ніякої інформації про місцеперебування мого чоловіка у мене немає.

– Ларисо, можете нам у загальних рисах розповісти про ваше спільне життя? Де ви познайомилися? Чи є у вас діти?
Познайомилися ми в Умані. Він – уманський, я – уманська. Там і жили перший час
– Голова трохи зараз налаштована на інше, але трохи можу розповісти. Познайомилися ми в Умані. Він – уманський, я – уманська. Там і жили перший час, потім його перевели до Житомира. Там він далі і служив. У нас є дочка. Є внучка, їй чотири роки.

– Де зараз Ваша дочка з дитиною?

– На території України, на континентальній частині. Ми їх відразу відправили, щоб не було тут ніяких загроз і проблем з ними. Поки вони там – вони в безпеці. Принаймні, як нам хотілося б сподіватися.

– Особисто Вам надходили якісь погрози?
Багато місцевих жителів агресивно налаштовані проти нас. Ми ж для них «бандерівці» та «фашисти»
Так, від місцевого населення, в основному. Від них тут постійно надходять погрози. Багато місцевих жителів агресивно налаштовані проти нас. Ми ж для них «бандерівці» та «фашисти».

– Які Ваші подальші дії після того, як Вашого чоловіка випустять?

Поки важко сказати, тому що все це залежить далі від спільних з нами рішень нашої влади. Але думаємо, що полк буде якось залишати територію Криму. Будемо думати, як це робити, тим більше дозвіл офіційно вже є.

– Я знаю, Вам чоловік зателефонував перед тим як його заарештували. Що він тоді сказав?

Він сказав що, він заарештований, його везуть на гауптвахту на вулиці Бакинська. Але вже пройшло багато часу, і де він перебуває – зараз важко сказати. Російська сторона ніяких коментарів з цього приводу не дає.

– Чи пропонували Вам допомогу з житлом, з переїздом, якщо це буде потрібно?

Так, виходили на мене люди, пропонували допомогу і в розташуванні, і в проживанні. Але ми зараз якось думаємо про те, як би його відпустили. Це перше питання, тому що ситуація досить складна. Тому спасибі велике тим людям, які підтримують і намагаються допомогти, турбуються про нас. Але поки нам потрібно, щоб його відпустили.

– Ви збираєтесь скористатись допомогою, яку вам пропонують, або у вас є вже якісь плани?

Ні, ніяких планів поки немає. Ми все ж сподіваємося на допомогу. Адже якщо їхати, то нам немає у кого зупинятися і ніде жити. Якщо все закінчиться нормально, то нам допомога буде дуже потрібна. Тому спасибі велике тим, хто хоче допомогти

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG