Доступність посилання

ТОП новини
23 квітня 2021, Київ 09:38

МЗС Росії надіслало Україні ноту через ситуацію з екіпажами «Аерофлоту»


Міністерство закордонних справ Російської Федерації надіслало посольству України в Росії ноту протесту через дії Держприкордонслужби України щодо екіпажу російської авіакомпанії «Аерофлот». Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ.

«Державна прикордонна служба України продовжує забороняти членам екіпажів повітряних суден російського авіаперевізника залишати борт повітряного судна з метою дотримання ними режиму робочого часу і часу відпочинку членів екіпажів повітряних суден при виконанні польотів на міжнародних повітряних авіалініях, що порушує положення міжнародних актів, спрямованих на дотримання вимог з безпеки польотів», – йдеться в повідомленні.

Російське МЗС посилається на випадок, що стався 24 березня, коли другому пілоту екіпажу літака «Аерофлоту», який слідував за рейсом «Москва-Київ» буцімто заборонили покидати борт судна.

В коментарі Радіо Свобода у прес-центрі Державної прикордонної служби України заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, а будь-які дії щодо громадян іншої країни застосовуються лише у випадку відповідних рекомендацій з боку правоохоронних органів України.

Офіційну відповідь на ноту російського МЗС, де згадуються дії українських прикордонників, обіцяють оприлюднити невдовзі на сайті Державної прикордонної служби України.

Дивитись коментарі (6)

XS
SM
MD
LG