Доступність посилання

ТОП новини

Активісти просять про санкції США та ЄС для посадовців, які використовували тітушок


Активісти попросили Конгрес США відмовляти у візах посадовцям, винним у побитті 26 січня мирних демонстрантів під Дніпропетровською облдержадміністрацією. Про це сьогодні повідомили представники Штабу національного захисту Дніпропетровщини.

За їхніми словами, вони вже надіслали офіційне звернення до Конгресу США з проханням запровадити персональні санкції проти кількох посадовців. У штабі вимагають, щоб на території США та ЄС заарештували майно та банківські рахунки людей із «чорного списку».

У причетності до побиття людей і вербування тітушок активісти підозрюють колишніх керівників Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова, чинного голову облради Євгена Удода, народного депутата-регіонала Івана Ступака, керівників промислових підприємств, які забезпечували перевезення тітушок, а також народних депутатів, які голосували 16 січня за законопроекти, що обмежували права людини.

26 січня 2014 року під Дніпропетровською облдержадміністрацією сталося побиття «тітушками» мирних демонстрантів, постраждало більше десятка людей, зокрема, журналісти.

Раніше голова обласної ради Євген Удод та тодішній голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков заявляли, що не знають, що за молодики спортивної статури перебували на території їхній адмінбудівель 26 січня і били мирних громадян.
XS
SM
MD
LG