Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 20:49

МЗС Росії: накопичення російських військ біля кордону з Україною – це дезінформація


Міністерство закордонних справ Росії заперечує розгортання військових формувань на кордоні з Україною. Як ідеться в повідомленні прес-служби відомства, російська сторона дала можливість «всім, хто побажав», ознайомитися з реальним станом справ у прикордонних з Україною районах, кажуть у МЗС Росії. І під час цих інспекцій ознак військової загрози з боку Росії стосовно України не було виявлено, кажуть у російському зовнішньополітичному відомстві.

«Проведені в березні на європейській частині території Росії чотири міжнародні інспекції з Віденського документа щодо заходів довіри й безпеки 2011 року за участю представників Латвії, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Естонії, Бельгії, Франції й України не виявили ніяких «агресивних приготувань» і не зафіксували ніякої військової діяльності, крім раніше заявленої», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку із цим Росія закликає міжнародних партнерів не дезінформувати світове співтовариство щодо переміщення російських Збройних сил.

Тим часом, у МЗС України наголошують, що ситуація на російському кордоні залишається напруженою. На російській стороні кордону спостерігається активне перегрупування військ, заявив речник МЗС Євген Перебийніс.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG