Доступність посилання

ТОП новини

Російські війська перегруповуються уздовж кордонів України – «Інформаційний спротив»


Військовий експерт Дмитро Тимчук
Військовий експерт Дмитро Тимчук
Розташовані вздовж кордону з Україною російські війська далі перегруповуються. Їх кількість зростає поблизу Харківщини і Чернігівщини, натомість від кордонів Луганської області вони відійшли.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Він також твердить з посиланням на прикордонників і контррозвідників, що російська розвідувальна діяльність у прикордонних районах України зростає. «Загалом ситуація складна: накопичення військ і постійні провокації», – констатує експерт.

Серед позитивів Тимчук називає те, що Міністерство оборони проводить у різних регіонах України навчання з насиченою програмою. «Кожна година, проведена українським солдатом у полі, кожний його постріл по мішені і кожний марш-кидок роблять його сильнішим», – наголошує координатор групи «Інформаційний спротив».

Сьогодні президент США Барак Обама відзначив, що кінцева мета масової присутності російських військових уздовж кордону з Україною досі не відома. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу CBS News у Римі.

«Добре відомо, що російські війська збільшують свою присутність уздовж кордону з Україною під виглядом військових навчань. Це не те, що Росія зазвичай робить. Це може бути просто спробою залякати Україну або у них є додаткові плани», – сказав Обама.
XS
SM
MD
LG