Доступність посилання

11 Грудень 2017, Київ 23:18

З’їзд «Свободи» висунув Тягнибока кандидатом на пост президента


XXVIII з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Свобода» висунув лідера партії Олега Тягнибока кандидатом на пост президента України на позачергових виборах.

За відповідне рішення проголосувало 568 делегатів з`їзду. Рішення було одноголосним. Не було жодного голосу «проти» та «утримався».

«Це не будуть вибори політтехнологій, тому що зараз важливо, в першу чергу для влади, щоб відбулися чесні, прозорі вибори. Це будуть чи не вперше вибори в Україні, які можна назвати не технологічними, не боротьбою політтехнологів чи грошовитих мішків, а це, очевидно, будуть вибори ідеологічні. Це будуть вибори, коли в боротьбу вступають світогляди. Ми маємо те, чого не має багато хто інший. Ми маємо наш світогляд, наші переконання.»,– зазначив Олег Тягнибок.

ВО «Батьківщина» висунула свого лідера Юлію Тимошенко кандидатом у президенти України для участі у виборах 25 травня. Водночас кандидат від УДАРу Петро Порошенко та лідер цієї партії Віталій Кличко закликають до єдиного кандидата від демократичних сил − Петра Порошенка.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG