Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 14:09
Новини | Політика

В Канаді зібрали багатонаціональний протест проти окупації Криму


Акція проти окупації Криму Росією, Монреаль, 30 березня 2014 року
У неділю, 30 березня, в Монреалі відбулася багатонаціональна маніфестація проти російської окупації Криму. Участь у заході взяли представники громад Грузії, Молдови, Латвії, Румунії, Литви та Сирії.

Кількасот мітингувальників ухвалили «Декларацію української громади», в якій висловили підтримку Україні в непростий політичний час, і одночасно засудили політику Росії.

«Вторгнення на територію України російської армії створило гуманітарну кризу в країні. Україна стала жертвою імперіалістичної політики Кремля. Якщо ми не зупинити агресора зараз, мир у всьому світі буде небезпеці», – йдеться в документі, написаному французькою мовою.
​Активісти також оголосили про намір домагатися від урядів Канади та Квебека, а також муніципалітету Монреаля вжиття заходів тиску на Росію з вимогою поважати суверенітет і територіальну цілісність інших країн.

Акцію протесту проти дій Росії в Україні організував монреальський комітет допомоги Україні. До акції долучився мер Монреаля Дені Кодер та голова Всесвітнього конгресу українців Євген Чолій.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG