Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ скоротила витрати на 137 мільйонів гривень – Махніцький


Генпрокуратура України скоротила витрати на забезпечення органів прокуратури на 137 мільйонів гривень, із них 87 мільйонів гривень – на оплату праці, а також витрати на службовий автотранспорт і капітальні витрати.

Як йдеться в повідомленні на сайті ГПУ, відомство має намір брати активну участь у виконанні закону України «Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні».

Для цього, як роз’яснив Махніцький, прокуратура переглянула статті своїх витрат напередодні внесення змін до держбюджету-2014.

За словами в. о. генпрокурора, будуть скорочені 2 тисячі 263 посади, «а їх навантаження буде розподілено між іншими співробітниками». Крім того, на вісім одиниць скоротили автопарк, яким користується керівництво відомства.

«У Генпрокуратурі розуміють, що без службового транспорту виконання покладених законом функцій, особливо прокуратурами районного рівня, неможливе, тому питання про скорочення чисельності службових автомобілів на місцях вирішуватиметься пізніше», – заявив Махніцький.

Для економії бюджетних коштів також скасована норма закону України «Про прокуратуру» щодо виплати допомоги прокурорам і слідчим під час їх виходу на пенсію, яка дасть змогу заощадити значні суми. Внаслідок цього суттєво зменшено відсоток на нарахування пенсій. Окрім цього, скасовано норму щодо 50% знижки на оплату комунальних послуг та інші пільги для прокурорських працівників, заявили в ГПУ.

Верховна Рада ухвалила законопроект «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» 27 березня.
XS
SM
MD
LG