Доступність посилання

ТОП новини

Гідрометцентр: в Україні буде холодно до 7 квітня, потім потепліє до +20


З 1 квітня в Україні прогнозується похолодання до 5-10 градусів тепла вдень та 1-5 градусів нижче нуля в нічний період, а 3-4 квітня пройдуть інтенсивні дощі зі снігом повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, вже із завтрашнього дня в Україну почне заходити холодний циклон, у зв’язку з чим почнеться зниження температури, яке триватиме до 7 квітня.

«Стосовно опадів, то завтра ми їх чекаємо на північному сході і сході країни (Чернігівська, Сумська, Харківська області) у вигляді дощу з мокрим снігом. 2 квітня опади припиняться зовсім, а 3 квітня зона опадів з’явиться в західних областях – це невеликі та помірні дощі. Протягом 4 квітня зона опадів переміститься через всю територію України. Таким чином, у більшості регіонів пройдуть достатньо інтенсивні дощі, які будуть надзвичайно корисні для розвитку посіяних сільськогосподарських культур», – повідомив Кульбіда.

За його словами, найменше дощів очікується на крайній півночі та на півдні країни – у Житомирській, Київській, Чернігівській областях, а також у Криму.

Кульбіда повідомив, що з 8 по 10 квітня передбачається достатньо швидке потепління – до 15-20 градусів, на півдні – до 25 градусів.

Він очікує, що літо цього року буде спекотним – до 30-35 градусів. Щодо опадів, то, за його словами, рано давати прогнози. Водночас Кульбіда зазначив, що літо очікується раннім, пожежонебезпечний період в регіонах України розпочнеться вже наприкінці квітня – початку травня.
XS
SM
MD
LG