Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 17:53

Зірка відео «I'm a Ukrainian»: у США почули Україну


У США відчувається підтримка України. Про своє відчуття розповіла "Голосу Америки" зірка ролику «I am a Ukrainian» Юлія Марушевська.

«Тут у США я відчуваю, що Україна почута. Вона на часі, нею цікавляться, а людям співпереживають. Відчувається, що з нами стоять плече в плече і витримують всі ці випробування, і щиро хочуть допомогти. Це відчувається не лише у спілкуванні з журналістами, чи політиками», – розповіла Марушевська.

Відео звернення озвучене студенткою Юлії Марушевської переглянули на Youtube майже 8 мільйонів людей. Зараз 24-річна аспірантка КНУ разом з американським продюсером Беном Мозесом подорожує Америкою.

«Це відео було зроблено після подій на вулиці Грушевського – ти не знаєш, що робити», – говорить Юлія.

Бен Мозес продюсер з Лос-Анжелеса, який свого часу зробив документальний фільм про країни перехідних демократій, відгукнувся на прохання Юлії допомогти з монтажем. Він побував на Майдані у грудні і перейнявся боротьбою українців за свою свободу. Продюсер хотів допомогти і змонтувати такий відео кліп, який став для нього шляхом боротьби з проросійською пропагандою:

«Росія має надзвичайно потужну машину пропаганди. Україна не має жодної. Було надзвичайно багато спотвореної інформації на російському англомовному телеканалі про події в Україні, про те що все контролюють неонацисти та екстремісти. А вона хотіла розповісти про те, що насправді відбувалось на Майдані. І єдиним шляхом зробити це було розповісти англійською», – каже Мозес.

Юля каже, що українці, які стояли на Майдані, перемогли страх:

«Страх був, страх залишається, але це не значить, що треба сидіти і боятись».

Сьогодні, спілкуючись з американцями у США, Юлія Марушевська каже, що відчуває велику підтримку світу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG