Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 01:51
Новини | Політика

Комітет виборців України оприлюднить список колишніх фальсифікаторів


Олександр Черненко, голова Комітету виборців України
Комітет виборців України у п’ятницю оприлюднить реєстр колишніх членів виборчих комісій, які під час останніх п’яти років порушували закон чи сприяли порушенням виборчого процесу. Про це сьогодні у Черкасах заявив керівник КВУ Олександр Черненко.

За його словами, разом із прізвищем та ініціалами члена комісії в списку будуть факти порушень, які візьмуть із відкритих джерел.

«Паралельно ми звернемося до кандидатів у президенти, що є члени комісій, до яких у нас як експертів є питання. Якщо ми побачимо, що ці люди потраплять в комісії за їхнім поданням, очевидно, вже виникнуть питання до самих кандидатів. Бо більшість із цих членів комісій досвідчені і професійні. Але професіоналізм може бути і зі знаком «мінус». Чесні вибори мають робити чесні комісії», – зауважив Черненко.

Водночас Черкаська обласна організація Комітету виборців і громадянська мережа «Опора» спільно з люстраційним комітетом звернулися до виборців Черкаської області з проханням нагадати прізвища членів виборчих комісій, причетних до фальсифікацій на виборах, щоб не допустити їх до роботи на виборах 25 травня.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG