Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко стала жертвою брудної кампанії – Олександра Кужель


Юлія Тимошенко змінилася після свого ув’язнення, визнавши свої попередні помилки. Водночас вона вестиме боротьбу за президентську посаду без застосування «чорного піару», хоча сама вже стала жертвою брудної кампанії в ході президентських виборів. Про це заявила в інтерв’ю Радіо Свобода народний депутат від партії «Батьківщина», колишній глава Держкомітету підприємництва Олександра Кужель. Водночас вона не уточнила, які саме політичні сили намагаються дискредитувати лідера «Батьківщини» і в чому саме виявляються такі спроби.

«Юлія Тимошенко сказала зразу: «Я подам руку, якщо я програю». Тобто вона розуміє, знову я повертаюся, що важливіше я чи держава? І тому я маю надію, що і та велика кількість негативу, яку зараз організували й виливають на Тимошенко, брехливу, нечесну, маю надію, що це не від Петра Порошенка», – зауважила Олександра Кужель.

Також депутат переконувала в інтерв’ю Радіо Свобода, що Тимошенко жодним чином не нав’язує свою волю нинішньому керівництву України, хоча і в.о. президента, і прем’єр є членами очолюваної нею партії «Батьківщина».
XS
SM
MD
LG