Доступність посилання

ТОП новини

Суд вчинив неадекватно, відпустивши підозрюваного в організації вбивства інспекторів ДАІ – Аваков


Київський апеляційний суд відпустив з-під варти Владислава Гораніна, якому інкримінували організацію умисного вбивства трьох інспекторів ДАІ на виїзді з Києва в Броварах 2 березня, нібито він підбурював убивць та надав їм для скоєння злочину автомобіль і зброю.

Раніше Дніпровський суд Києва ухвалив стосовно Гораніна міру запобіжного заходу у вигляді двох місяців перебування під вартою. Горанін подав апеляцію на це рішення суду.

За його словами, один з убивць навів на нього наклеп і надав судові неправдиві свідчення через особисту неприязнь до нього. Також Горанін стверджує, що тих, хто розстрілював працівників ДАІ, знав по Майдану, але не давав їм ані автомобіля, ані зброї, ані наказу вбивати.

При затриманні, як розповів Владислав Горанін, його дуже побили. Через черепно-мозкову травму в нього зараз тремор голови. Він запевнив, що знає конкретні прізвища тих, хто це зробив, і буде розбиратися.

В. о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков обурений тим, що суд відпустив підозрюваного в організації розстрілу поста ДАІ в Броварах.

Про це він сказав в ефірі програми «Шустер LIVE» 4 квітня.

«Люди, які здійснили це вбивство – жорстоке, але не безглузде, з явно провокативною метою зірвати стабілізацію, – були арештовані. Проти них є всі докази», – заявив Аваков.

«І сьогодні ввечері одного з них – організатора цього вбивства – апеляційний суд відпустив. Відпустив з незрозумілих мені причин: чи то злякавшись тиску, чи то взявши гроші», – додав він.

«Особисто глава Київського апеляційного суду, я це як міністр заявляю, абсолютно вчинив неадекватно – змінив запобіжний захід «арешт» на запобіжний захід «вільний» без будь-яких обмежень. І я не розумію такого правосуддя. У нас хворе правосуддя. І ми не вийдемо з цієї ситуації, ми не отримаємо справедливої відплати, поки у нас так буде працювати суд», – наголосив міністр.
XS
SM
MD
LG