Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко заявляє про боротьбу з інакомисленням та репресії у Партії регіонів


За відмову від підтримки кандидата на президента від Партії регіонів Михайла Добкіна в партії «остаточно взято курс на закручування гайок і боротьбу з інакомисленням», що можна розглядати як репресії. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив кандидат на президента, регіонал Сергій Тігіпко.

«Сьогодні одноосібним рішенням Бориса Колесникова було заборонено проведення партійних конференцій в низці областей. Відсторонено від посади і виключено з партії голів Одеської, Кіровоградської, Чернівецької, Житомирської, Вінницької, Київської обласних парторганізацій, Київської міської організації Партії регіонів та інших. Така ціна відмови від підтримки кандидата Добкіна»,– зазначив Тігіпко.

«Замість модернізації партії остаточно взято курс на закручування гайок і боротьбу з інакомисленням. По суті, у партії почалися репресії. Найближчими днями мене як кандидата на президенти збиралися підтримати 15 обласних організацій Партії регіонів. У сформованій ситуації я змушений звернутися до своїх товаришів по партії з проханням не робити цього публічно», – додав він.

Президія політради Партії регіонів рекомендувала виключити з партії Сергія Тігіпка за порушення статуту. На з’їзді партії 29 березня секретарем президії обрали Бориса Колесникова.

Партія регіонів не підтримала кандидатури Сергія Тігіпка на посаду президента, віддавши перевагу Михайлу Добкіну.
XS
SM
MD
LG