Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 01:50

Росія забороняє ввезення молочної продукції низки українських виробників


Російська санітарна служба заборонила ввезення на територію країни молочної продукції кількох українських підприємств.

«Відповідну інформацію направлено згідно з правилами СОТ уповноваженому органу, до Федеральної митної служби та управління Росспоживнагляду у суб’єктах Росії», – повідомили в прес-службі Росспоживнагляду.

Під забороною – продукція шести українських підприємств.

«З метою забезпечення прав споживачів Росспоживнагляд припинив ввезення на територію Росії молочної продукції українських виробників: ПП «Рось», філія «Охтирський сиркомбінат», АТ «Пирятинський сиркомбінат», ТОВ «Гадячсир», ПАТ «Золотоноський маслоробний комбінат» і ТОВ «Техмолпром», – повідомили в санітарній службі.

«Під час здійснення державного нагляду з обігу харчової продукції виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, що свідчить про фальсифікацію», – сказали в санітарній службі.

Зокрема, за повідомленням, сири виробництва ПП «Рось», філії «Охтирський сиркомбінат» і АТ «Пирятинський сиркомбінат» не відповідали вимогам федерального закону «Технічний регламент на молоко та молочну продукцію» за жирно-кислотним складом.

За даними Росспоживнагляду, сири виробництва «Пирятинський сиркомбінат» не відповідали техрегламенту на молоко за масовою часткою білка, масовою часткою жиру і за масовою часткою вологи.

«У сирах виробництва ПАТ «Золотоноський маслоробний комбінат» і виробництва ТОВ «Техмолпром» виявлено невідповідність й іншим вимогам федерального закону «Технічний регламент на молоко та молочну продукцію», – кажуть у Росспоживнагляді.

У лютому 2012 року Росія вже вводила заборону на ввезення сирів деяких українських виробників. У квітні 2012 року після переговорів у Москві в Росспоживнагляді з делегацією з України було вирішено поступово зняти ембарго на постачання сиру за умови виконання українськими виробниками російських вимог.

До Росії заборонено постачання кондитерської продукції української корпорації «Рошен».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG