Доступність посилання

ТОП новини
24 Лютий 2018, Київ 22:50

До Криму надійшла російська гуманітарна допомога «сумнівної якості»


Російська «гуманітарка» «сумнівної якості» в Криму
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:19 0:00
Двадцять п’ять тонн дитячих панчіх сумнівного походження та якості отримали у вигляді гуманітарної допомоги для Криму з російського Дагестану і Ставропольського краю.

За словами очевидців, які брали участь у розвантаженні, серед 80-ти тонн продовольства (борошно, цукор, макаронні вироби) виявили дитячі панчохи, які «більше нагадували дорослі колготи, обрізані в зоні пояса». «Для чого вони потрібні і кому можуть стати в нагоді, навіть уявити складно», – зазначили співрозмовники.

У березні після анексії Криму Росією влада півострова заявила про початок гуманітарної допомоги з російського боку. Зокрема, одними з перших свою допомогу запропонували Республіка Дагестан і Ставропольський край.

Тоді самопроголошений міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Наталя Гончарова заявила: «Для нас це важливо в той час, коли скарбниця зупинила процес проходження низки «захищених», на наш погляд, статей. Спасибі за руку допомоги», – заявила міністр.

Зі свого боку, заступник голови самопроголошеної Ради міністрів Криму Сергій Доніч зазначив, що «допомога від братньої Росії дуже істотна».

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG