Доступність посилання

ТОП новини

Депутати Дніпропетровська просять МЗС України відреагувати на висловлювання Кобзона


Комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту Дніпропетровської міськради направила лист до Міністерства закордонних справ України за офіційною оцінкою висловлювань російського співака, почесного громадянина міста Йосипа Кобзона про один з державних символів – гімн України – та територіальну цілісність країни. Про це сьогодні повідомив голова комісії Каміль Примаков.

«Постійна комісія Дніпропетровської міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту звертається до Міністерства закордонних справ України з поясненням образливого ставлення до національних символів України будь-ким, включаючи іноземних громадян», – йдеться в листі.

За словами посадовця, також направлено лист Кобзону з проханням роз'яснити його висловлювання щодо гімну України.

«Громадськість міста звертається до Вас з проханням офіційно спростувати або підтвердити висловлювання», – йдеться в листі.

У березні, за рішенням профільної комісії, депутати міськради відмовились від виконання гімну міста (пісні «Днепропетровск – мой дом родной») у виконанні Кобзона перед сесіями міськради.

Кобзона також хочуть позбавити звання почесного громадянина міста, адже він висловився на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо до України та Криму.

Раніше співак Кобзон висловився на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо до України та Криму, а також назвав Державний гімн України «нацистським».
XS
SM
MD
LG