Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 20:02

Ескалація конфлікту на Сході – спецоперація ФСБ (огляд преси)


Київ – Про три чинники, які провокують сепаратизм на Сході, і як з цим боротися, розповідає газета «День». Перший чинник: ескалація конфлікту в східних областях – це спецоперація ФСБ. Адже в Росії є головна мета – зірвати вибори президента і поставити під сумнів їх легітимність, тому спроби дестабілізувати ситуацію в Україні продовжуватимуться. За другою версією, події в регіонах – боротьба за місце під сонцем великого капіталу та представників Партії регіонів, які готові навіть для цього скористатися підтримкою Кремля. І третій чинник – несвоєчасне реагування влади на сьогоднішні виклики. Тому зараз подальший розвиток ситуації залежить від оперативності та згуртованості дій влади. Відтак для неї головне питання нині – як вибити ґрунт з-під ніг сепаратистів-провокаторів, якими не є населення східного регіону.

Крим – це гарячий пиріжок, який Володимир Путін не втримає в руках, і з часом він у нього випаде, переконаний експерт газети «Сегодня». Зараз, на його думку, поведінка Росії штовхає світ до варіанту Холодної війни. На Сході може повторитися те, що сталося в Криму. Щоб цього не допустити, влада повинна запропонувати співпрацю, щоб разом знайти вихід. А всім тим, хто прийшов зі зброєю в руках, відповідь має бути проста: потрібно скласти зброю, або буде відданий наказ на знищення. Інших варіантів немає, переконаний експерт.

Треба припинити думати, що Кремль вдовольниться Кримом і з ним можна домовитися, наголошує в «Газеті по-українськи» політтехнолог Сергій Гайдай. Він вважає, що потрібно будувати сильну у воєнному та економічному плані державу. Повністю переорієнтуватися на західний ринок. Кордон з Росією треба закрити і забути, що є такий ринок. Відкрити, коли зникне режим Путіна. І аж тоді віддати наказ про швидке повернення Криму, вважає політтехнолог.

Ліки стрімко дорожчають. З одного боку, це спричинено підвищенням курсу долара, з іншого – ухваленням антикризового закону, через який медпрепарати мають подорожчати ще принаймні на 10 відсотків. Аптекарі вже змінюють цінники у бік збільшення, пояснюючи це тим, що з 1 квітня вводиться новий податок. Незважаючи на те, що нові імпортні ліки ще не надійшли в Україну. Докладніше про те, навіщо в Україні саме зараз ввели ПДВ на ліки і як це відіб'ється на споживачах, з’ясовувала газета «Факти».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG