Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 11:14

ОБСЄ: влада України має забезпечити кримським українцям право голосувати


Тім Гульдіманн
ОБСЄ повністю підтримує рішення Києва забезпечити кримським українцям право голосувати на президентських виборах 25 травня. Про це заявив сьогодні в Києві спеціальний представник голови ОБСЄ з питань України Тім Гульдіманн.

«Питання стоїть – як українська влада забезпечить голосування кримчан? Ми думаємо, що це може відбутись на виборчих дільницях Херсона чи інших міст або областей України. ОБСЄ підтверджує, що Крим – частина України і надає допомогу українцям у підготовці і проведення дострокових президентських виборів», – повідомив Гульдіманн.

20 березня в Україні розпочала роботу так звана довгострокова місія спостерігачів з виборчих кампаній, які спостерігають за виборчою кампанією у різних областях України. Це майже сто фахівців, які представляють Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ.

Напередодні дня голосування (25 травня) ще 900 спостерігачів у рамках «короткострокової місії» прибудуть в Україну і у різних містах спостерігатимуть за процесом волевиявлення українців, повідомив Гульдіманн.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG