Доступність посилання

ТОП новини
19 Вересень 2018, Київ 22:03

ДЕЗА ДНЯ, 9 квітня. Телебачення Росії показує побиття Царьова у Миколаєві, але без гасел


Олег Царьов
Російське телебачення повідомляє про невдалий візит кандидата на президента України Олега Царьова до Миколаєва, де його побили і закидали яйцями. Царьова представляють в Росії як головного виразника інтересів сходу і півдня України, тому увага до його поїздки з боку російських ЗМІ особливо прискіплива. Проте навіть у 40-секундному сюжеті російські журналісти спромоглися допуститися кількох помилок і замовчали гасла, які найбільше характеризували ставлення до цього політика.

Як повідомляє російський «Перший канал», кандидата на посаду президента України, Олега Царьова очікував холодний прийом. У сюжеті Царьова називають представником Партії регіонів, хоча Царьова ще в понеділок виключили з лав цієї партії. Мовиться, що він приїхав відвідати постраждалих при нападі бійців «Правого сектора» на маніфестантів, які виступають за федералізацію.

Людей, які перегородили шлях Царьову до лікарні, в сюжеті російського телебачення названо «місцевими радикалами», які спочатку вступили з ним у словесну перепалку, а потім кинулися на кандидата з кулаками. Бійку російський канал показав, проте гасел, які вигукували при цьому люди, яких було названо радикалами, не чутно.
(Відео «НикВести»)

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Тим часом у численних відео-свідченнях про цю подію, розміщених у мережі Youtube, можна почути, що Царьова називають «російським фашистом», звинувачують його в тому, що він виводить на вулицю сепаратистів, його виганяли вигуками: «Геть з Миколаєва» і «Чемодан – вокзал – Росія».

Багато протестувальників, які не пропускали Царьова, кричали російською мовою, що вони українці, говорять російською мовою, і що їх не потрібно ні від кого захищати.
(Відео «НикВести»)

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Інший російський телеканал, НТВ також показав коротке відео з побиттям Царьова в Миколаєві, де місцевих ополченців було названо бійцями «Правого сектора», а з гасел, які вони вигукували, в ефір потрапило лише одне – «Ганьба».

Колишній регіонал, кандидат на посаду президента Олег Царьов намагався провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці, останні стоять за єдину Україну в Миколаєві.

За даними Миколаївського міського управління міліції, в ніч із 7 на 8 квітня в результаті сутичок між «Hapoдним ополченням Миколаєва», місцевою «Caмooбopoною Maйдaну» і проросійськими активістами відбулася бійка під будівлею Миколаївської обласної державної адміністрації. В результаті нічних сутичок постраждало 15 осіб.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG