Доступність посилання

18 Грудень 2017, Київ 21:23

«Люстраторів» з другої спроби змусили вийти з офісу КПУ


У ці хвилини триває процес звільнення будівлі центрального офісу Комуністичної партії України, що розташований у Києві на вулиці Борисоглібській, 7. З другої спроби міліція змогла переконати активістів залишити приміщення.

«Ми виходимо, бо стало зрозуміло, що втримати приміщення ми не в змозі. Ми не воюватимемо проти озброєних людей. Краще зберегти людей, а нашу діяльність проводити в інших місцях», – розповів керівник люстраційного комітету «Ніколи знову» Станіслав Павлов.

За його словами, міліція дала час залишити будівлю і забрати власні речі. Сили до активістів не застосовували, запевнив Павлов.

Вперше сьогодні міліція прибула до будівлі ще близько 16:00. Тоді активісти відмовилися виходити. А після того як до будівлі прибули представники Самооборони і журналісти, правоохоронці розблокували вулицю і поїхали з місця події.

Після цього члени люстраційного комітету повикидали з вікон партійну символіку КПУ і портрети Леніна, які потім спалили представники Самооборони, що були біля будівлі.

«Громадське телебачення» щойно повідомило у своєму ефірі про пожежу в приміщенні. Там уже працюють пожежники.

Парламентська фракція Компартії відмовлялася голосувати у Верховній Раді, доки не буде звільнений партійний офіс.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG