Доступність посилання

ТОП новини

Прикарпатські молоді майданівці не вірять новій владі


З вимогою у найкоротший термін встановити осіб, причетних до жорстокого побиття активіста івано-франківського Євромайдану Максима Кицюка звернувся сьогодні до управління МВС України в Івано-Франківській області молодіжний штаб спротиву.

За словами координатора штабу Наталії Сербин, відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про цей випадок були внесені ще торік 30 листопада, однак навіть після зміни влади міліція не розкрила цей злочин.

«Таке враження, що влада і не змінювалася», – сказала Наталія Сербин і додала, що вже «мало вірять новій владі».

Тому молоді євромайданівці вирішили висунути Максима Кицюка кандидатом на проміжних парламентських виборах в Івано-Франківському виборчому окрузі № 83 замість віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича, які склав повноваження народного депутата.

Максим Кицюк ще донедавна лікувався від травм, отриманих восени. Серед його конкурентів називають керівника обласного штабу спротиву Василя Поповича, міського голову Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, депутата обласної ради, директора туркомплексу «Буковель» Олександра Шевченка та інших.

Проміжні парламентські вибори в Івано-Франківському виборчому окрузі № 83 відбудуться одночасно з президентськими 25 травня.
XS
SM
MD
LG