Доступність посилання

ТОП новини

Сепаратисти у Слов'янську взяли міліціонерів у заручники − ЗМІ


Сепаратисти у Слов'янську взяли міліціонерів у заручники
Сепаратисти у Слов'янську взяли міліціонерів у заручники
У Слов'янську в результаті захоплення сепаратистами міськвідділку міліції у заручниках опинилися працівники, які перебували у будівлі на час захоплення. Про це повідомляє 5 канал з посиланням на прокурора Донецької області Миколу Франтовського.

У захопленій будівлі відділку міліції у Слов'янську перебувають близько двох десятків невідомих озброєних людей. Як заявив перший заступник міністра МВС Володимир Євдокимов, міліція вживає заходів для врегулювання ситуації в Слов'янську, а начальник місцевої міліції веде переговори з озброєними людьми, які захопили будівлю райвідділу.

Разом з тим видання slavgorod.com.ua повідомляє, що із захопленого міськвідділу міліції деяких правоохоронців випустили. За інформацією видання, у будівлі залишилися лише заступники начальників міськвідділу міліції.

Пізніше стало відомо, що мінімум троє правоохоронців, які перебували в будівлі міськвідділу міліції під час штурму зараз перебувають у лікарні.

Навколо Слов'янського міськвідділу міліції зводять барикади з шин, дерев'яних щитів і мішків з піском, пише «Українська правда».
XS
SM
MD
LG