Доступність посилання

ТОП новини

Віце-президент США Байден відвідає Україну


Віце-президент США Джозеф Байден
Віце-президент США Джозеф Байден
Віце-президент США Джозеф Байден відвідає Україну 22 квітня для зустрічей з представниками уряду та громадянського суспільства. Про це йдеться в повідомленні Білого дому.

Під час поїздки віце-президент США висловить підтримку єдиної демократичної України, яка, як йдеться у повідомленні, «здійснює власний вибір щодо свого майбутнього шляху».

Під час перебування в Києві Байден проведе консультації з урядом України щодо того, що міжнародне співтовариство має вжити для стабілізації і зміцнення української економіки, а також для допомоги Україні в проведенні конституційної реформи, у децентралізації, в зусиллях по боротьбі з корупцією та у проведенні вільних і справедливих виборів 25 травня.

Віце-президент обговорить у Києві нинішні події на Східній Україні, де проросійські сепаратисти, можливо за підтримки Москви, продовжують кампанію з саботажу для дестабілізації української держави.

Білий дім інформує, що віце-президент США проведе консультації про кроки, які слід зробити для зміцнення короткострокової і довгострокової енергетичної безпеки України. У повідомленні також сказано, що віце-президент США зустрінеться з представниками українського народу, щоб почути їхні сподівання і зміцнити партнерство між США і Україною.
XS
SM
MD
LG