Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 11:15

Сепаратисти далі контролюють Слов’янськ – місцеві ЗМІ


Проросійськи налаштовані особи палять шини, готуючись протистояти правоохоронцям. Слов’янськ, 13 квітня 2014 року
Проросійські сили далі контролюють приміщення СБУ і міліції в Слов’янську на Донеччині, повідомляє місцеве видання Slavgorod.com.ua. За його даними, в’їзд в місто перекрито, місцеві жителі почали встановлювати намети біля міського відділку міліції. Вони скандують «Путін, допоможи!»

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

(Відео Slavgorod.com.ua)

Інформагенція «Страйк», посилаючися на дані з соцмереж журналістів зі сходу, пише, що в місті далі всі центральні дороги перекриті вантажівками сепаратистів. На місцевому телебаченні виступив представник місцевого проросійського ополчення В’ячеслав Пономарьов, який повідомив про контроль над місцевою міліцією.

Головний редактор сайту «ОстроВ» Сергій Гармаш пише, що операція у Слов’янську не завершилася, а «захлеснулася».

За даними Донецької обласної державної адміністрації, сьогодні під час антитерористичної операції у Слов’янську одна людина загинула і дев’ять зазнали поранень.

Озброєні люди захопили адмінбудівлі у Слов’янську у суботу, подібні захоплення, з різним успіхом, тривають в інших містах Донбасу.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG