Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2018, Київ 02:32
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков ухвалив рішення створити спеціальні підрозділи міліції на основі громадських формувань. Про це інформує офіційний сайт МВС.

За словами Авакова, «Донецьк отримає свій спецпідрозділ, створений з патріотів країни і Донбасу. Луганськ – свій з луганчан. У Дніпропетровську буде створений спецпідрозділ «Дніпро». «Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків – практично кожен регіон отримає можливість мати такий стабілізаційний спецпідрозділ. Спочатку схід і південь, потім центр і захід країни», – наголосив міністр.

МВС готове залучити понад 12 тисяч чоловік по всій країні до складу нових спецпідрозділів, надати озброєння, екіпіровку, керівництво кадровими офіцерами.

«Перший наказ про створення спецпідрозділу «Схід» у Луганській області мною вже підписаний. Створення спецпідрозділів буде відбуватися в найкоротший термін, без зволікань і процедур – відповідно до викликів часу», – підкреслив міністр.

«Нова структура спеціальних підрозділів МВС – відповідь диверсантам, «зеленим чоловічкам» та іншим бандформуванням, які мають завдання атакувати державність і цілісність України», – заявив Арсен Аваков.

Учора сепаратисти захопили у Слов’янську на Донеччині адміністративні будівлі, сьогодні вони продовжили свої дії в кількох інших містах області.

Від минулих вихідних у руках сепаратистів залишаються обласне управління СБУ в Луганську і облдержадміністрація в Донецьку.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG