Доступність посилання

ТОП новини

Скупчення російських військ на кордоні з Україною – небилиці – Чуркін на Радбезі ООН


Віталій Чуркін, постійний представник Росії в Раді безпеки ООН
Віталій Чуркін, постійний представник Росії в Раді безпеки ООН
Постійний представник Росії в Раді безпеки ООН Віталій Чуркін назвав небилицями повідомлення про скупчення російських військ на кордоні з Україною.

«Досить поширювати небилиці про те, що ми зібрали армади військових на кордоні з цією країною, готових ось-ось, за кілька годин, дійти мало не до Ла-Маншу. Пора зрозуміти, що на південному сході України народ глибоко стривожений за своє майбутнє, не хоче, щоб хтось, а тим більше оскаженілі націонал-радикали, нав’язував йому свою волю», – сказав дипломат на засіданні Ради безпеки.

«Дехто, в тому числі в цьому залі, вперто не бажаючи бачити справжні причини того, що відбувається в Україні, постійно шукає у подіях на Південному Сході «руку Москви», – заявив Чуркін.

Раніше альянс НАТО представив супутникові фотографії, які свідчать про розгортання російських військ поблизу кордону з Україною. Фахівці нарахували на цих знімках близько 40 тисяч військових, поруч із якими розміщені танки, бойові бронемашини, артилерія та авіація.

В ніч на понеділок в ООН провели екстренне засідання Ради безпеки, де вчергове засудили дії Росії щодо України, остання звинувачення не визнала.
XS
SM
MD
LG