Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 20:42

Мешканці львівського прикордоння звернулись до російських жінок і матерів


Мешканці прикордонного містечка Рава-Руська у відеоролику закликали російських жінок і матерів не допустити війни. Їхнє відео створене з метою, щоб показати росіянам, що українці – не фашисти і не нацисти, і не менше від російського народу постраждав від радянсько-німецької війни, щоб донести, що війна ніколи не була виправданою, бо залишає по собі мільйони сімей, матерів, дружин і дітей без годувальників.

У відеоролику до росіян звернулись ветерани прикордонних військ і війни в Афганістані, мешканка Рава-Руської, яка пережила Другу світову війну. Люди закликали російських жінок і матерів виступити за мир, зберегти життя їхніх синам, чоловікам, батькам.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео з YouTube

«Рава-Руська – місто, яке за часи свого існування бачило безліч війн, в тому числі Першу та Другу світові, – наголосила мер Рава-Руської Ірина Верещук. – Це місто першим прийняло на себе удар, коли війська нацистів напали на наші терени. Кілька днів прикордонники, солдати та офіцери радянської армії вели бої за місто, сотні з них тут загинуло. На околиці Рава-Руської нацисти влаштували табір для військовополонених «Шталаг 325», у якому загинуло близько 18 тис. людей. На території міста є братські могли радянським, французьким воїнам, меморіал загиблим євреям. Рава-Руська як ніхто інший знає, що таке нацизм та фашизм».

Рава-Руська межує з Польщею і жителі не хочуть нових братських могил і меморіалів. Вони впевнені, що до них дослухаються російські матері і жінки.

Мер Ірина Верещук сподівається, що, попри інформаційну війну на російських телеканалах, відеозвернення у соціальних мережах побачить дуже багато росіян, які змінять свою думку про Україну, змінять свою позицію щодо агресії проти українського народу і війни загалом.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG