Доступність посилання

ТОП новини

Жодного окружкому з виборів президента України в Криму не буде – ЦВК


Центральна виборча комісія визнала неможливим створення 12 окружних виборчих комісій для проведення виборів президента України на території Криму та в Севастополі.

Як повідомила прес-служба ЦВК, на засіданні в неділю комісія своєю постановою визнала неможливість утворення окружних виборчих комісій з виборів президента України територіальних виборчих округів №1-10, №224, №225.

ЦВК констатувала, що станом на 10 квітня до комісії надійшли подання на включення кандидатур до складу окружкомів від 21 кандидата із 23 зареєстрованих. Водночас жоден і них не подав кандидатури до складу зазначених окружкомів на території Криму та в Севастополі.

При цьому ЦВК констатувала, що до визначення законом статусу територій АР Крим та міста Севастополя, який би регулював питання додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина, зокрема виборчих прав, суспільно-політична ситуація в цих регіонах не дає можливості державним органам під час організації підготовки та проведення президентських виборів «забезпечити дотримання засадничих принципів реалізації народного волевиявлення».

Вибори президента України призначено на 25 травня.
XS
SM
MD
LG