Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: шанси вирішити нинішню кризу мирно втрачені


Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко
Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко каже, що підтримує проведення «рішучої антитерористичної операції» із залученням Збройних сил України на сході України. «Більше того, прийшов час оголосити про організацію загальнонаціонального опору російському агресору усіма доступними методами, в тому числі шляхом проведення загальної мобілізації», – цитує Тимошенко сайт «Батьківщини».

«Сьогодні над нашою Батьківщиною нависла смертельна небезпека. Через зовнішню агресію Україна стоїть на порозі втрати державної незалежності та суверенітету. Ідеться вже не просто про втручання у внутрішні справи України, а про спробу окупації та завоювання нашої країни. На сході діють не українські сепаратисти, а добре навчені та озброєні російські диверсанти», – заявила Тимошенко.

Вона заявила, що до останнього була переконана, що нинішню кризу можна було розв’язати мирним шляхом, не допустивши повномасштабну військову агресію Росії проти України. «Сьогодні ці шанси вже втрачені. Вони не зупиняться, якщо ми їх не зупинимо», – каже лідер «Батьківщини».

«Доба замирення агресора закінчилася», – наголосила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також закликала лідерів всіх демократичних держав невідкладно застосувати третій рівень санкцій проти Росії. «Також я прошу лідерів світу про пряму військову допомогу українському народу, який бореться за свою свободу, який гине за цю свободу. Я прошу лідерів світу діяти», – сказала Тимошенко.
XS
SM
MD
LG