Доступність посилання

ТОП новини
17 Березень 2018, Київ 09:11

Тимошенко за негайне оголошення надзвичайного стану на сході України


Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляє, що в областях України, «де зараз відбувається агресія», потрібно оголошувати надзвичайний стан.

За її словами, те, що відбувається сьогодні на сході і півдні України – «це не просто агресія, не просто теракт Росії по відношенню до окремих областей України, а війна, оголошена Росією Україні, що має на меті реальне захоплення території України».

«Те, що досі ми називаємо це окремими терористичними акціями і робимо антитерористичні заходи, робить нас недієздатними у цій важкій ситуації» , – заявила Тимошенко в ефірі Радіо Свобода.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що нині потрібно чинити негайну військову протидію війні, оголошену Росією. «Тому, на першому етапі, на мій погляд, треба негайно оголошувати надзвичайний стан у тих областях, де зараз реально відбувається агресія. Це дасть нам право застосовувати у тому числі армію», – сказала Тимошенко.

За її словами, рахунок іде на години. Водночас вона наголосила, що армія, міліція, спецслужби, «які можуть сьогодні реально протистояти агресії, перебувають у надзвичайно слабкому, зруйнованому стані, в деморалізованому і абсолютно неготовому для ведення сучасної війни».

«Можуть бути поставлені завдання, можуть оголошуватися антитерористичні операції, але виконувати їх після того, як Янукович, по суті, зробив їх (силові структури – ред.) майже ліквідованими і на 90% наповненими проросійськи налаштованими людьми, виконати ці завдання просто сьогодні неможливо», – сказала Тимошенко.

За її словами, потрібно шукати патріотичних військових, офіцерів, працівників спецслужб, які готові взяти на себе відповідальність із захисту України.

Сьогодні в парламенті спікер Верховної Ради України, в. о. президента України Олександр Турчинов повідомив, що цієї ночі на півночі Донецької області розпочалася антитерористична операція.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG