Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 06:02

Той, хто кинув яйце в Януковича, хоче в парламент


Про намір балотуватися до Верховної Ради на проміжних парламентських виборах по Івано-Франківському виборчому округу № 83 повідомив сьогодні 27-річний Дмитро Романюк, який у 2004 році кинув яйце у Віктора Януковича, тоді кандидата в президенти.

За словами Романюка, він іде на вибори самовисуванцем, «принципово позапартійно».

Романюк не розраховує, що «яйцевий замах» стане визначальним для електорального залучення, але не виключає, що цей вчинок додасть йому симпатій декого з виборців. «Я об’єктивно розумію, що певною мірою це буде впливати на формування політичного іміджу і безпосередньо моєї підтримки», – сказав Дмитро Романюк.

З позицій 10-річної давності свій вчинок він називає «випадковим, імпульсивним, емоційним і дещо смішним», але каже, що це була форма протесту. У 2004 році була відкрита кримінальна справа і хлопцеві загрожувало 4 роки позбавлення волі.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Зараз Дмитро Романюк працює викладачем кафедри маркетингу та менеджменту економічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, здобув дві освіти – економічну і юридичну, закінчив аспірантуру, готується до захисту кандидатської дисертації. Майже сім років очолює громадську організацію «Нова країна».

Балотуватися до Верховної Ради від Прикарпатті вирішив і студент Максим Кицюк, лідер івано-франківського Євромайдану, якого жорстоко побили у листопаді минулого року.

Проміжні парламентські вибори по Івано-Франківському виборчому округу № 83 замість віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича, які склав повноваження народного депутата, відбудуться одночасно з президентськими 25 травня.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG