Доступність посилання

ТОП новини

Пам’ятник Небесній Сотні в Дніпропетровську не зник, а перенесений – заступник голови ОДА


Імпровізований пам’ятник Героям Небесної Сотні, створений активістами Євромайдану на п’єдесталі, де раніше стояла скульптура Леніна, перенесений ближче до будівлі ОДА. Там закладений пам’ятний обеліск, посвячений хрест, лежать квіти та встановлюватиметься стела з портретами загиблих. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА з внутрішньої політики Борис Філатов.

«Думаю, що загиблі хлопці не зовсім раді тому, що їх фотографії наклеїли на постамент ідола. Нехай територіальна громада вирішує далі на громадських слуханнях, що робити з постаментом і площею перед ним у майбутньому», – пише Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook.

У суботу в Дніпропетровську люди в спецодязі працівників комунальних підприємств зняли синьо-жовте полотнище, яким був огорнутий монумент, де активісти Євромайдану влаштували пам’ятник Небесній Сотні. Вони також зняли фотографії активістів, загиблих на столичних барикадах, наліпки та гасла на кшталт «Я люблю українську армію». Крім того, вони почали закривати колишній монумент металевим риштованням.

Хто дав наказ на виконання цих робіт, працівники не зізналися. Присутній на площі перший заступник міського голови Дніпропетровська Володимир Медведчук запевнив, що він не керує роботами. Ще один посадовець міської ради, який не побажав представитись, заявив, що робітники виконують наказ штабу національного захисту.
XS
SM
MD
LG