Доступність посилання

ТОП новини

Крим: поліція непокоїться через прапор України на будівлі Меджлісу


Державний прапор України на будівлі Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі став причиною візиту до будівлі представників поліції, яка в окупованому Росією Криму замінює міліцію, повідомило в суботу Агентство «Кримські новини».

За повідомленням, член Меджлісу Різа Шевкієв, голова громадського Фонду «Крим», якому належить будівля, відповів, що сам є громадянином України, будівля належить громадській організації, тому причини претензій йому не зрозумілі.

Як повідомило агентство, поліцаї повідомили, що причиною візиту став телефонний дзвінок від «небайдужих громадян», і попередили, що прапор України на окупованій Росією території може стати причиною провокацій і нападів. Як мовиться в повідомленні, Шевкієв на це відповів, що стежити за порядком, відвертати провокації і карати провокаторів і є завданням правоохоронців. Він нагадав, що для тих же правоохоронців, які раніше працювали в українській міліції, за попередні 23 роки незалежності України не були причиною для візитів прапори Росії, які вивішували в українському Криму.

Прапор України вивісили на будівлі Меджлісу з нагоди повернення в суботу до Криму лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, який тривалий час очолював цей орган. Джемілєв потрапив до Криму вперше від часу незаконної анексії півострова Росією. При цьому його деякий час намагалися не пропустити через адміністративну межу регіону, посилаючись на «заборону на в’їзд», оголошену сепаратистською владою.
XS
SM
MD
LG