Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 13:51
Новини | Політика

Дещиця: Майдан у Києві законний і не має розпускатися


Майдан, фото 14 квітня 2014 року
Активісти Майдану в Києві «попросили дозволу у міської ради» і тому їхня акція не є «незаконним захопленням», відтак їх не стосується вимога Женевської заяви про звільнення захоплених приміщень і територій, повідомив голова Міністерства закордонних справ України Андрій Дещиця в інтерв’ю британській телерадіокомпанії BBC, оприлюдненому в суботу.

Так він зреагував на заклики з боку деяких проросійських активістів до того, щоб київський Майдан також був звільнений від наметового містечка, мовиться в повідомленні.

Досягнені в четвер на переговорах у Женеві так звані Женевські домовленості з участю України, Росії, США і ЄС передбачають, серед іншого, що всі «незаконні озброєні формування» мають бути роззброєні, а ті, хто зайняв державні будівлі, мають покинути їх. Сторони також вирішили, що захоплювачів будівель, які складуть зброю, слід амністувати. Тим часом збройні сепаратисти на Сході України, які діють за підтримки Росії і дії яких в Україні кваліфікують як тероризм, відмовилися виконувати цю домовленість, висуваючи різноманітні вимоги. Захід нагадує Росії, що вона має вплинути на сепаратистів.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG