Доступність посилання

ТОП новини

Любов в Україні переможе ненависть – глава УГКЦ


Сила людської злоби є нічим, порівняно із силою Божої правди і любові. Тож любов в Україні переможе ненависть. Про це йдеться у зверненні до вірних на честь Воскресіння Господнього глави Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука.

«Сьогодні знову нам погрожують зброєю і залякують розділом країни та захопленням храмів. Але Христос і сьогодні є з нами! Наші болі Він приймає так, немовби це Йому особисто завдавали рани. Це Його було зневажено побиттям молоді на Майдані. Це Його зробили нужденним, коли добро народу розкрадала корумпована влада. Це Його ув’язнювали та несправедливо засуджували, виставляли на морозі і катували викраденим. Це Він – перша жертва Небесної сотні. Однак сила людської злоби, брехні і насильства є нічим порівняно із силою Божої правди й любові. Це Христос нас сьогодні підносить, і як церкву, і як народ. Як у Воскресінні добро долає зло, так і в нашій історії любов переможе злобу й ненависть, а мир – усякі погрози війною», – йдеться у зверненні глави УГКЦ.

Сьогодні православні, греко-католики католики і протестанти відзначають свято Воскресіння Господнього. У цей день християни згадують перемогу Христа над гріхом і смертю.
XS
SM
MD
LG