Доступність посилання

ТОП новини

Лідер сепаратистів у Слов’янську хоче від Путіна «миротворчих сил»


Бойовик сепаратистів на місці нічної перестрілки біля Слов’янська, 20 квітня 2014 року
Лідер проросійських збройних сепаратистів у Слов’янську Донецької області В’ячеслав Пономарьов заявив у неділю російському агентству «РІА «Новості», що вирішив звернутися до президента Росії Володимира Путіна з проханням ввести «російські миротворчі війська» на території і всієї Донецької, і Луганської областей.

За його словами, захоплене його бойовиками місто нині «живе у стані облоги з боку «Правого сектору».

Крім того, Пономарьов вважає, що Путін має захистити сепаратистів і від Національної гвардії України.

Приводом для заяви стала нічна перестрілка на околиці міста, внаслідок якої є загиблі й поранені.

Як стверджують сепаратисти, на них нібито напали члени руху «Правий сектор»; на місці перестрілки, біля двох цілком спалених авт невідомих нападників начебто знайшли зовсім чисті й неушкоджені доларові купюри, роздруковану з ґуґлу мапу міста і візитівку лідера «Правого сектору» Дмитра Яроша. Цю непідтверджену версію відразу підхопило Міністерство закордонних справ Росії, стверджуючи у своїй заяві про причетність «Правого сектору» до події як нібито про достеменний факт.

«Правий сектор» заперечив свою причетність до перестрілки. В українських силових структурах говорять про можливість провокації, яку влаштували самі проросійські сили, особливо з урахуванням того, як оперативно повідомили про подію російські ЗМІ. Іще одна з версій – перестрілка між злочинними угрупованнями, які нині вільно діють у фактично непідконтрольному українським правоохоронцям Слов’янську.

Дивитись коментарі (6)

XS
SM
MD
LG