Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 17:51

Посол США: ситуацію на сході України загострюють невеликі, ізольовані групи


Ситуацію на Сході України загострюють невеликі, ізольовані групи, а більшість населення регіону прагне миру, заявив у неділю посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

«Відповідно до доповідей, які ми отримуємо, включно з інформацією від спостерігачів ОБСЄ, стає зрозуміло, що йдеться про декілька сотень осіб, які дестабілізують ситуацію. Опитування громадської думки вказують, що українці хочуть бути частиною єдиної, заможної, політично стабільної країни», – сказав посол США в інтерв’ю американській телемережі CNN.

За словами Пайєтта, які цитує «Голос Америки», українці на сході мають причини для незадоволення поточною ситуацією. Він окремо виділив економічну скруту.

На думку посла США в Україні, зовнішні сили, які намагаються простимулювати сепаратизм, не мають підтримки.

«Із розмов із українцями я розумію, що вони не хочуть цього. Люди на Сході хочуть кроків назустріч від Києва, і в Києві намагаються зробити відповідні кроки», – сказав посол.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Відео: CNN

Пайєтт висловив переконання, що нинішня криза не може бути вирішена військовим шляхом.

«У військовій площині, і це чітко продемонстрував Крим, Україна повністю поступається Росії. Тому ми концентруємося на дипломатії, економічній підтримці України. Я думаю, що найкраща відповідь на російську агресію – це економічно квітуча Україна, Україна, яка рухатиметься вперед за підтримки міжнародного співтовариства», – заявив Джеффрі Пайєтт.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG