Доступність посилання

16 Жовтень 2018, Київ 19:07

СБУ: зірвана чергова підривна акція спецслужб Росії


Контррозвідка Служби безпеки України викрила і припинила розвідувально-підривну акцію спецслужб Росії, спрямовану на шкоду міжнародному іміджеві України, повідомив у понеділок прес-центр СБУ.

За цим повідомленням, у 2012 році полковник Федеральної служби безпеки Росії Олексій Олександрович Чепік завербував громадянина України «О», а в січні-лютому цього року поставив завербованому завдання встановити контакт із активістами і керівництвом УНА-УНСО та здійснити під контролем ФСБ контрабандне постачання стрілецької зброї до Росії.

За задумом російських спецслужб, після ліквідації «покупців» зброї передбачалось на міжнародному рівні висунути на адресу України звинувачення в організації постачання зброї терористичним організаціям у Росії, заявили в СБУ.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Відео: Служба безпеки України

Останнім часом, після початку активних дестабілізаційних дій в Україні російських спецслужб, Служба безпеки вже багато разів повідомляла про викриття російських агентів в Україні.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG