Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 10:20

Сергій Тігіпко: Я дуже люблю керувати


Сергій Тігіпко
«Найбільше мені, напевно, хотілося відбутися в житті. Я з дитинства був привчений до праці – все-таки, сільська дитина. Тоді для таких як я хлопців головне було вивчитися, отримати вищу освіту. Я вступив до Дніпропетровський металургійний інститут на спеціальність «інженер-металург». Отримав хорошу підготовку. До речі, вважаю, що хлопчикам обов'язково потрібно давати технічну освіту – допомагає системно мислити. Про те, що я буду займатися бізнесом, тоді навіть не думав, але завжди знав, що буду успішним». (3 квітня 2013 року)

«Деколи бракує витримки. Тому що коли троє дітей і їм 3, 6 і 9 – то це нелегко. Все дуже активно. Мені здається, що найкращий ефект дає особистий приклад: ваше ставлення в родині, ваше ставлення до роботи, ваша акуратність і все інше. Є такий гарний вислів, я не пам’ятаю, хто це сказав: мене виховало невеличке світло, яке виходило з кабінету мого батька». (28 листопада 2011 року)

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


«Я багато чого побачив у житті вже. Але теперішній уряд – це така розпечена сковорідка. Тут ні дня, ні ночі, ні вихідних. Тільки в неділю я можу сказати своїй родині, що я вдома, що я з дітьми. Все інше мені не підвладно. Я не можу сам планувати, як я міг це робити в бізнесі, в Нацбанку або у Верховній Раді. Тобто нас «дружить» тут робота. Жорстка. Часті дискусії. Протидії немає. Найбільше спілкуюся з колегами і радниками. Я ліберальний керівник, але конкретику люблю, питаю жорстко. Справжніх дружніх відносин немає. З моїми друзями мене пов'язує велика історія - це ті, з ким я працював у бізнесі.» (22 травня 2012 року)

«Для мене важливо, щоб була можливість самореалізації. Я дуже люблю керувати, дуже. Але можу і підкорятися. Тут важливо, щоб прийшла людина, яка давала би можливість ініціювати і проводити рішення. З Азаровим це виходить». (22 травня 2012 року)

Тігіпко: будь-які необережні кроки призведуть до розколу країни

«Сьогодні в партії залишилися гарні люди, які не побоялися тиску, який відбувався на всіх. Якщо сьогодні не дати їм ініціативи, якщо не дати самореалізації, першу чергу, в партії, – вони просто підуть із партії». (25 березня 2014 року)

«Відповідальність на партії є і її треба визнавати. В першу чергу, ця відповідальність в тому, що допустили до того, що «Янукович за бронзовів» і узурпував владу. І я вважаю, що партія, яка це допускала має провину певну. Але тут є конкретні люди, я вважаю, що головна причина – це Янукович». (25 березня 2014 року)

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


«По законах: я вважаю, що це була колосальна помилка. І я теж визнаю цю помилку. Я не знав за що я голосую. Але я думаю, я не мав права голосувати тоді, коли просто називали номер закону і руками голосували. І через хвилину вже кричали скільки голосів». (25 березня 2014)

«Ми всі повинні розуміти в Україні, що сьогодні ставлення до Майдана абсолютно по країні різне. В Криму зовсім по-іншому дивляться на це. І любі крокі, які ми будемо робити необережно, можуть призвести ще сьогодні, нажаль, до розколу країни». (21 лютого 2014 року)

«Ми повинні чути Схід і Південь» – Тігіпко

«Група не буде голосувати за відставку Президента, тому що зараз не треба послаблювати Президента. Президент пішов на компроміс, пішов на дострокові президентські вибори. Ми всі повинні розуміти в Україні, що сьогодні ставлення до Майдану зовсім різне по країні». (21 лютого 2014 року)

«Я прийшов у партію після 2010 року. Повірив Януковичу, як повірило пів країни… Януковича створили ми з вами». (29 березня 2014 року)

«Упевнений: для виходу з кризи вкрай важливий не так персональний склад уряду, як наявність у нього чіткого покрокового плану, із зазначенням конкретних дій і дат. Суспільство має знати, що збирається робити уряд, і бачити конкретні результати його роботи». (12 лютого 2014 року)

«Я зареєстрував у Верховній Раді законопроект про амністію, згідно з яким звільняються від кримінальної відповідальності учасники протестів на Південно-Східній Україні. Дія закону поширюватиметься на учасників мирних протестів, що відбулися з 1 березня до дати прийняття закону. Виняток – злочини проти особистості, такі як вбивства». (11 квітня 2014 року)

«Ми повинні чути Схід і Південь. Ми повинні відштовхуватися від цього. Якщо ми подивимося, що відбувається сьогодні на Сході – два ультиматуми поставили і оголосили антитерористичну операцію, два виступи були в.о. Президента Олександра Турчинова та Прем'єр-міністра, більше ніхто нічого не зробив. Які кроки ви назустріч зробили?» (15 квітня 2014 року)

«Ситуація найважча за останні 10 років. Навіть у 2008 році не було такої ситуації... Відразу скажу, якщо в центрі Києва буде залишатися майдан, люди озброєні ходити з битами, то, природно, гроші інвесторів не підуть. Що робити далі? Займатися тим, щоб була справедливість і щоб кожен міг чесно заробити і прогодувати сім'ю». (24 лютого 2014 року)

«У моїй передвиборчій програмі пункт про державний статус російської мови - один з основних. Ігнорувати інтереси російськомовних громадян, яких в Україні 14 мільйонів, не можна: це посилює напругу в суспільстві, загрожує розколом країни і втратою державного суверенітету. Буде справедливо і правильно надати російській мові статус офіційної. Це відображає реальну мовну ситуацію в Україні». (3 квітня 2014 року)
XS
SM
MD
LG