Доступність посилання

ТОП новини

В Єнакієвому і Красноармійську можуть провести референдуму про статус Донбасу


В Єнакієвому і Красноармійську у середу, 23 квітня, планують обговорити на сесіях міськрад питання про проведення референдуму щодо територіального статусу Донецької області. Про це йдеться на тимчасовому сайті Донецької облдержадміністрації.

«У Єнакієвому і Красноармійську на сесіях міськрад 23 квітня планується обговорення питання про проведення референдуму», – зазначено в повідомленні.

За даними Донецької ОДА, спроби проросійськи налаштованих громадян домовитися з владою відзначені в Добропіллі, де пройшла зустріч міського голови з жителями міста, які обговорили можливість проведення референдуму.

Наразі в Єнакієвому проросійські активісти звільнили будівлю виконкому, в якому відразу ж відновилася робота підрозділів, в Макіївці були розібрані барикади біля будівлі виконкому. У Маріуполі також розібрані барикади всередині будівлі міськради, але працівники виконкому поки працюють в інших будівлях.

На сході України, головним чином в Донецькій і Луганській областях, тривають виступи проросійськи налаштованих активістів, які закликають населення до повалення конституційного ладу.
XS
SM
MD
LG