Доступність посилання

ТОП новини

Аштон закликає усі сторони женевської угоди вплинути на збройні групи на сході України


Катрін Аштон
Верховний представник ЄС з закордонних справ і політики безпеки Катрін Аштон закликає всі сторони женевських домовленостей використовувати всі можливі важелі впливу, щоб зупинити збройні угруповання на сході України.

«Усі сторони спільної женевської заяви щодо України від 17 квітня мають забезпечити повну реалізацію його положень, зокрема, використовуючи свої важелі впливу на незаконні збройні формування для того, щоб зупинити насильство і провокації», – наголосила Аштон.

За словами представника Єврокомісії, останні новини зі східної України, зокрема повідомлення про вбивство Володимира Рибака і Павла Ковелка, є причиною для серйозного занепокоєння. «Я висловлюю свої співчуття їхнім рідним. Незалежне і прозоре розслідування має пролити світло на ці смерті та притягнути винних до відповідальності», – зазначила Катрін Аштон.

Вона також закликала звільнити всіх осіб, яких на сході України затримали збройні угруповання. «Я закликаю до припинення насильства, залякування і провокаційних дій і заяв, як це було узгоджено у спільній заяві у Женеві», – заявила Катрін Аштон.

Дивитись коментарі (7)

XS
SM
MD
LG