Доступність посилання

ТОП новини

«Інформаційний Центр протидії сепаратизму» почав видавати газети на Сході та в Криму


Газети російською мовою, призначені для протидії сепаратизму, готують до друку журналісти і громадські діячі для Сходу та Півдня України. Про це розповів Радіо Свобода один із ініціаторів цього проекту, народний депутат Олесь Доній. Одна з таких газет уже виходить у Криму – це видання «Настоящий Крым». На поки що анексованому Росією півострові вдалося розповсюдити 150 тисяч її примірників. Також виходять газети «Настоящий Донецк» і «Настоящий Луганск». У планах також є інформаційні бюлетені «Настоящая Одесса» і «Настоящий Харьков», зазначив Олесь Доній. Фінансування проекту забезпечує депутатська група «Суверенна європейська Україна», яка не втручається у редакційну політику видань.

«Ми заснували «Інформаційний Центр протидії сепаратизму «Наша земля» і почали видавати газету «Настоящий Крым». Це інформація – альтернативна російським пропагандистським мас-медіа, щоб мешканці Криму, а також Сходу та Півдня України почули слово правди. Бо ті мешканці цих регіонів, хто читає українською, і так на нашому боці. Наша мета – дійти до тих, хто не читав раніше проукраїнських видань, дійти до збайдужілого населення та Сходу та Півдня України. Дуже прикро, що за останні півтора місяця ані нинішній уряд України, ані РНБО не почали видавати нічого аналогічного. Ми шукаємо як місцевих волонтерів-журналістів у Донецьку, Луганську, Одесі, Харкові, так і будь-кого з охочих, готових допомогти цьому проекту».

Газети «Настоящий Крым», а також «Настоящий Донецк», «Настоящий Луганск», «Настоящая Одесса» і «Настоящий Харьков» розповсюджуватимуть у відповідних регіонах безкоштовно.
XS
SM
MD
LG