Доступність посилання

ТОП новини

Держкомтелерадіо ініціює припинення інформаційної угоди з Росією


Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення України запропонував уряду зупинити дію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Росії про співпрацю в галузі інформації, якою сторони зобов’язувались сприяти створенню умов для широкого та вільного взаємного розповсюдження інформації з метою подальшого поглиблення знань про життя народів двох держав. Про це повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо.

Ініціатива викликана систематичними та зухвалими порушеннями з боку Росії домовленостей між урядами України і Росії, заявляють в комітеті.

У Держкомтелерадіо наголосили, що всупереч угоді Росія розв’язала проти України справжню інформаційну війну. «Російські ЗМІ уже тривалий час пропагують посягання на територіальну цілісність нашої держави, розпалюють міжнаціональну ворожнечу, культивують насильство та ксенофобію. Російська пропаганда, наслідуючи найгірші зразки тоталітарних режимів, створює «паралельну реальність страшної загрози», ігноруючи при цьому усі домовленості про співпрацю у сфері медіа», – йдеться у повідомленні.

Як заявили у Держкомтелерадіо, оперуючи величезними фінансовими ресурсами, які спрямовуються на підтримку підконтрольних Кремлю ЗМІ, російська пропаганда намагається спотворити прагнення українського народу жити у власній незалежній, соборній, демократичній та європейській державі.
Саме завдяки втручанню Росії у внутрішні справи України почастішали факти перешкоджанню роботі вітчизняних та іноземних журналістів. Російськими екстремістами захоплюються телерадіокомпанії, викрадаються журналісти, незаконно привласнюється майно державних телерадіокомпаній.
XS
SM
MD
LG