Доступність посилання

ТОП новини

Пушилін не бачить причин, які б перешкодили «референдуму» в Донецькій області


Cпівголова «уряду Донецької народної республіки» Денис Пушилін
Російські «казаки» забезпечуватимуть порядок на «референдумі» в Донецькій області 11 травня. Як пише УНІАН, про це заявив на прес-конференції в Москві так званий співголова «уряду Донецької народної республіки» Денис Пушилін.

«На нас вийшло російське козацтво, вони готові надати допомогу в захисті правопорядку на момент проведення референдуму», – сказав Пушилін.

Він наголосив, що забезпечувати безпеку будуть також «ополченці під керівництвом Ігоря Стрєлкова (офіцер Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Росії Ігор Гіркін – ред.)».

За його словами, в Донецькій області, окрім «зразка російського офіцерства» Стрєлкова, є й «інші російські офіцери», і «заборонити їм приїжджати і брати участь немає ніякої можливості». Пушилін заявив, що всю зброю «ополченці» захопили в українських силових структур.

Як сказав Пушилін, у Донецькій області до «референдуму» готуються більш як 2,3 тисячі виборчих дільниць.

«На сьогодні я не бачу причин, які б перешкодили проведенню референдуму в Донецькому регіоні», – зазначив він.

Проросійські сепаратисти упродовж останніх тижнів захопили адміністративні будівлі і відділи міліції у кількох містах на Донеччині та Луганщині. Частина лідерів сепаратистів закликають до проведення референдумів щодо відокремлення від України і приєднання до Росії.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG