Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 07:17

Сепаратисти захопили мерію Алчевська – КВУ


Близько 30 проросійських активістів сьогодні зайшли у будівлю Алчевської міськради, що на Луганщині. Вони зняли прапор України, а замість нього почепили прапор Алчевська. Про це у коментарі Радіо Свобода повідомив голова обласного відділення Комітету виборців України Олексій Свєтіков. За його словами, ці люди були без зброї, поводилися не агресивно.

«В Алчевську проходило все достатньо мирно. Вони провели переговори з мером. При чому мера вони не відсторонили від обов’язків. Зараз вони перебувають у будівлі. Ці люди уживаються разом з керівництвом міста», – повідомив Олексій Свєтіков.

Він також додав, що сьогодні в багатьох містах області є спроби захоплення мерій. На думку Свєтікова, це робиться «у рамках підготовки до референдуму 11 травня», про що оголосили сепаратисти. При цьому Олексій Свєтіков наголошує, що цей референдум незаконний.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


(Відео користувача YouTube Вежливый Человек)

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG