Доступність посилання

ТОП новини

МЗС України занепокоєне неонацистськими виступами в Росії


(ілюстраційне фото)
(ілюстраційне фото)
Міністерство закордонних справ України висловило сьогодні глибоку стурбованість численними зібраннями російських неонацистів 1 травня. Як мовиться в заяві МЗС, вони «при повному потуранні з боку влади вільно та безперешкодно марширували вулицями російських міст, вигукували огидні всьому цивілізованому світові расистські, шовіністичні та ксенофобські гасла».

«Глорифікація Гітлера одночасно з прославлянням Сталіна, тоталітарні ідеології, гасла реваншизму, ксенофобії, нетерпимості, антисемітизму та великодержавного шовінізму – ці небезпечні явища, які розвиваються в Росії на тлі переслідування та придушення всіляких демократичних проявів у російському суспільстві, є викликом усьому цивілізованому людству», – наголосили в Києві.

Україна категорично засуджує розгул неофашистських рухів у Росії та вимагає негайного припинення шовіністичної істерії в російському інформаційному просторі, мовиться в заяві.

Сьогодні серед численних першотравневих акцій у Росії відбувалися й марші російських неофашистів та споріднених ультрарадикальних сил.
XS
SM
MD
LG